EGIS vacancy search engine

PROJEKTANT W BRANŻY MOSTOWEJ M/F

Szczegóły oferty

Informacje ogólne

Spółka

Egis is a global consulting and engineering firm working in construction, transport and mobility services. Our mission: create and operate intelligent infrastructure and buildings to further the transition to a low-carbon economy and contribute to more balanced and sustainable territorial development.
To support our growth dynamic, we offer a wide variety of career opportunities in more than 120 countries.
Joining our Group and its 16,000 employees means, above all, sharing our values as a people-first company, strongly committed to sustainability and innovation.

Referencja

2022-4957

Opis stanowiska

Stanowisko

Rodzaj umowy

Contrat à durée indéterminée

We offer

Egis Poland jedno z największych biur projektowych w Warszawie
w związku dynamicznym rozwojem swojej działalności poszukuje osoby na stanowisko:

PROJEKTANTA W BRANŻY MOSTOWEJ

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Domaniewska 39A

Zakres obowiązków:

·         Wykonywanie prac projektowych zgodnie z obowiązującymi przepisami, zasadami wiedzy inżynierskiej oraz oczekiwaniami klienta

·         Weryfikację dokumentacji ofertowej, przetargowej i projektowej

Koordynowanie pracy Asystentów

Oferujemy:

·         Praca na cały etat

·         Umowa o pracę lub umowę zlecenie,

·         Elastyczne godziny pracy,

·         Pakiet prywatnej opieki medycznej,

·         Praca na tematach polskich oraz zagranicznych (praca w biurze w Warszawie),

·         Praca w zespole specjalistów.

Profil

Oczekujemy:

·         Uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w specjalności mostowej

·         Minimum roczne doświadczenie w projektowaniu, w tematach drogowych lub kolejowych od chwili uzyskania uprawnień

·         Konieczna znajomość Eurocode

·         Wykształcenie wyższe zdobyte na wydziale Budownictwa

·         Dobra znajomość programy obliczeniowego : Sofistik

·         Znajomość języka angielskiego

Mile widziana:

·         znajomość programów komputerowych : BIM (Revit, Tekla)

Lokalizacja miejsca pracy

Miejsce pracy

Europa, Polska

Miasto

  Warszawa

Kryteria kandydata

Minimalny wymagany poziom wykształcenia

6-Diplôme d'ingénieur

Minimalny wymagany poziom doświadczenia

1 rok lub więcej