EGIS vacancy search engine

Asystent Projektanta w branży Drogowej M/F

Szczegóły oferty

Informacje ogólne

Spółka

Egis is a global consulting and engineering firm working in construction, transport and mobility services. Our mission: create and operate intelligent infrastructure and buildings to further the transition to a low-carbon economy and contribute to more balanced and sustainable territorial development.
To support our growth dynamic, we offer a wide variety of career opportunities in more than 100 countries.
Joining our Group and its 16,000 employees means, above all, sharing our values as a people-first company, strongly committed to sustainability and innovation.

Referencja

2021-3982

Opis stanowiska

Stanowisko

Rodzaj umowy

Contrat à durée indéterminée

We offer

Egis Poland jedno z największych biur projektowych w Warszawie

w związku z dynamicznym rozwojem swojej działalności poszukuje osoby

na stanowisko:

ASYSTENTA PROJEKTANTA W BRANŻY DROGOWEJ

Twój zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prac projektowych zgodnie z obowiązującymi przepisami, zasadami wiedzy inżynierskiej oraz oczekiwaniami klienta,
  • Modelowanie drogowe,
  • Drogowe rozwiązania sytuacyjno-wysokościowe,
  • Weryfikację dokumentacji ofertowej, przetargowej i projektowej.

Profil

Nasze wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w projektowaniu,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Bardzo dobra znajomość programów komputerowych AutoCAD (Civil3D) bądź InRoads,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

To oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie,
  • Umowę o pracę lub umowę zlecenie,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Praca na tematach polskich oraz zagranicznych (praca w biurze w Warszawie),
  • Praca pod okiem doświadczonego Projektanta,
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej.

Lokalizacja miejsca pracy

Miejsce pracy

Europa, Polska

Miasto

  Warszawa

Kryteria kandydata

Minimalny wymagany poziom wykształcenia

6-Diplôme d'ingénieur

Minimalny wymagany poziom doświadczenia

1 rok lub więcej